| Danut4439 a întrebat:

Salut TPU,nu am semnat foaia aia la sport.Ce se poate intampla, colegii au spus ca a zis ca imi scade nota la purtare.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing)))) Nu-ti scade nota la purtare pentru asa ceva

| ACTH a răspuns:

Esti mancat. Exmatriculare scrie pe tine.
Mai aveam eu un coleg, care nu semna foaia AIA la sport, si a fost dat afara de la scoala.

| Andreea11andreea a răspuns:

Nu ți se poate întâmpla nimic nici eu nu am semnat-o dar daca e de ceva o să o semnez când o să am sportul ora viitoare. Nu îți face griji nu se poate întâmpla nimic rău.

| Jungkook a răspuns:

Daca te referi la protectia muncii, nu cred ca este o mare problema. Totusi, du-te si semneaz-o ca sa scapi de grija.