| MarianM8777 a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar nu stiu unde s-ar fi potrivit mai bine intrebarea mea.
Stie cineva unde as putea gasi vreo platforma care sa aiba statistici despre numarul de articole care s-au scris despre un anumit eveniment? De exemplu, m-ar interesa sa aflu cate articole s-au scris si eventual care a fost impactul atacului terorist din Moscheea din Christchurch, Noua Zeelanda.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti.
Contorizarea comentariilor se poate face doar prin serverul forumului.

Doar la site-uri obisnuite se pot include contorizari de vizitare (afisare) a unei pagini (daca ai acces), ceea ce include doar numarul de vizualizari.