| Nirvanaaa a întrebat:

Pentru admiterea la medicina, la proba la alegere, mai folositoare este chimia organica decat fizica? Si, de asemenea, credeti ca exista vreo sansa ca umf București sa organizeze si ei ceva cursuri de pregatire ca Politehnica avand in vedere numarul mare de candidati?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

La prima intrebarea: ambele. Te ajuta mult la optica fizica, chimia organica la multe altele. Depinde la ce esti mai bun tu.
La a doua, nu stiu sigur, dar daca pana acum nu a facut-o, ma indoiesc c-o va face pe viitor.

| Nirvanaaa explică (pentru aXy99):

Ai dreptate laughing.Eh raman si eu cu speranta ca poate se decid sa o faca macar editia viitoare.

1 răspuns: