| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, profesoara de romană ne-a dat un test fix când a început semestrul după o zi ne-a mai dat un test si săptămâna asta care vine ne mai da un test, ce părere aveți?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte buna, va pune note mai usor, fara sa va mai asculte.

| sierra1 a răspuns:

Aia (profa) chiar vrea să bage materia in voi!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa inveti ca de aia faci scoală nu sa te uiti la picioarele profei sau la sînii ei.

| Lukasssz a răspuns:

E nebuna.

| Brizbriz a răspuns:

Moama, cata rautate, adica cum isi permite sa vrea sa va invete limba romana pe bune si nu lalaiala "normala" in tara asta
si apoi sa nu ajungeti sa fi-ti in stare sa vorbiti cu toti dintii in acelasi timp
da' cum isi permite?!? DA' PANA CAND?!?

| Nirvanaaa a răspuns:

E cu ochii pe voi sa vadă dacă învățați, nu cred ca le trece pe toate în catalog, dar învățați neaparat ca e serioasă treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram clasa a noua, acum ceva timp, la prima întâlnire cu noi profesoara de istorie ne-a predat 4 pagini iar la a doua întâlnire ne-a ascultat din ele umplând catalogul de 2 și 3 si pe noi de lacrimi.

| chuckmanson a răspuns:

Ce părere vrei sa avem? Nu noi dam testele alea

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Parerea mea este in general o parere buna