| Deea8282 a întrebat:

Salut TPU!, știe cineva cum și când se face repartizarea elevilor in licee la care s-au dat probe de aptitudini? Profil vocational, arte plastice mai exact si cate șanse ași avea sa intru cu media finala 9, 10 daca sunt 12 locuri laughing

1 răspuns:
| Moggy a răspuns:

Uita-te pe broșura de anul trecut cu toate liceele din orașul tau si vezi acolo cu cat s-a intrat la fiecare; cu ce medii. In felul asta iti poti face un calcul aproximativ daca ai avea sanse sau nu de liceul dorit.