| AGuyOnTheInternet a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi lista cu profesorii din liceul economic din Buzau?
Astazi noua directoare mi-a spus ca la ea in liceu cu parul asta(am parul destul de lung dar era prins nu imi statea in ochi)nu am voie happy
Cu toate ca e vara si nu faceam ore...
As vrea sa vad ce preda directoarea asta...am stat 2 ani sa imi creasca parul si nu vreau sa il tund

2 răspunsuri:
| Andreea042 a răspuns:

Cum o cheama?

| Andreea042 a răspuns:

Http://colegiuleconomic.rdsbz.ro/page_10.htm scrie ceva ca este la catedra de disciplina tehnologica. Sfatul meu este sa nu ii vorbesti urat si sa o respecti. Ca sa ajungi director ai mult de munca. Dupa ce termini liceul faci o facultate si apoi te angajezi ca profesor. Apoi treci peste examenele de definitivare si titularizare, apoi dai gradele didactice II si I (toate astea au inspectii la clasa, nu mai spun cate ca oricum nu intelegi ce am scris). Cand ai avut inspectii la scoala nu erau pentru voi copiii, erau pentru profesor/invatator/educator. In vreo 15 ani ajungi sa ai gradul I. Apoi ca sa devii director sunt alte studii (CNEME). Si mai ales daca esti baiat, renunta la parul lung. Este pentru femei. Mai ai putin si ajungi sa te epilezi, nu? Fii barbat! (P.S. o alta directoare)