| AlexSalutir a întrebat:

știe cineva vreun site unde poți găsi cărțile publicate pentru citit? Nu prea am bani sa achiziționez atât de multe și as prefera sa citesc de pe internet. Dau funda, mulțumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna,

O sursa buna de a citii natural, folosind carti reale, cu un cost foarte mic este prin abonarea la biblioteca localitatii tale.
Abonamentul este aproximativ 10 lei pentru un an intreg cu o reducere in cazul in care esti elev / student sau pensionar.

Lectura placuta!

| MadRaven a răspuns:

Recomand scribd.
Găsești foarte multe cărți și dacă ai bani să plătești găsești chiar foaaarte multe. Dacă nu, poți face diferite documente pe care le postezi și în schimb te lasă să descarci cărțile.
Am vreo 6 ani de când citesc de pe scribd și cam mereu găsesc ceea ce caut.

| Beatriceeeelenaaaa a răspuns:

Poți citii cărți de pe magazin play