| Ben_Alexandru_2000 a întrebat:

Sunt a7a si imi doresc sa merg la olimpiada de biologie, insa nu stiu de unde sa invat
Invat din manual si caiet, dar consider ca am nevoie de informatii necesare
Cei care va pricepeti, imi puteti recomanda un memorator, un manual, o culegere sau chiar un caiet de lucru care ma pot ajuta?
Voi cum ati procedat cand ati fost la olimpiada?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la olimpiada de romana, nu-ti pot recomanda un maculator, la olimpiada trebuie sa-ti recomande profesorul de la materia respectiva materialul necesar, cel putin asa mi s-a intamplat mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbește cu profesorul tau.Iti trebuie cam 3 manuale din cate știu la a 7-a.