| Iulian890 a întrebat:

sunt aX-a la o profesionala de bucatari din Bv, este o profesionala duală iar restaurantul la care fac eu practica vor sa renunte la mine pentru ca nu prea ma descurc in bucatarie dar eu fac tot ce ei ma pun. Si intrebarea mea este daca o sa renunte la mine trebuie sa imi caut eu singur alt restaurant, scoala a zis ca nu imi gasec ei ci eu trebuie si daca nu găsesc trebuie să mă transfer la alt liceu?
Va rog raspundeti-mi daca stiti ce sa fac

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-i intrebi ce nu faci bine, in bucatarie?
Ca una este sa faci cum vrei tu si alta este sa faci cum este corect, sau cum ti se cere.