| matei0mircea a întrebat:

Sunt clasa a 11 a la mate info și vreau să mă mut din semestrul 2 la filologiei(in cadrul aceluiași liceu),Iar luni tata o sa meargă la o audiență cu Domnul directorul, aveți idee daca o sa vorbească și de notele pe care le am în semestrul 1? Pentru că am niste note destul de mici despre care nu i am spus

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ii va arata situatia ta scolara din catalog si va afla.
Te sfatuiesc sa ii spui tatalui situatia exacta a notelor, pentru a nu-l pune intr-o situatie injositoare in fata directorului, atucni cand ii va arata catalogul.
Este posibil, ca directorul sa ceara ca tu sa nu ai nici o restanta in momentul transferului, de aceea se va discuta situatia notelor.

| Valentin771 a răspuns:

Este posibil avand in vedere ca vrei sa te muti cred ca va trebui sa dai si diferente, iti recomand sa te muti la stiinte sociale in mare parte e la fel dar scapi de latina din cate stiu

| matei0mircea explică (pentru Valentin771):

Nu am o problema cu diferențele, tot ce vreau e sa nu se vorbească de note pentru că nu vreau o morala sau ceva

| Valentin771 a răspuns (pentru matei0mircea):

Asta nu poti sa iti spun dar nu cred ca se va vorbi, la ce materii ai probleme de nu poti sa faci fata?

| matei0mircea explică (pentru Valentin771):

In general nu am problem gen note de 6 sau 7 doar că la matematica am luat că majoritatea clasei 4 cu toate că azi ( vineri ) teza nu era trecută și în general are tendința să mărească notele dar mno...

| TudorGH a răspuns:

Dupa aproape 3 ani ti ai dat seama ca nu ti place la mate info?