| CaPoNe95 a întrebat:

sunt clasa a-12-a profil sportiv si trebuie sa fac urgent un atestat profesional de instructor sportiv si nu am nici un habar ce trebuie sa scriu si de unde sa incep! tema atestatului meu este EXERCITIUL FIZIC! Stiu doar ca structura este:Introducere,Capitolul I,Capitolul II,Concluzii si Bibliografie! Ajutati-ma si pe mine va rog frumos cu acest atestat,dati-mi idei, nu stiu.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Băi, nea Capone, ce ai învățat vreme de patru ani la acest liceu?

| CaPoNe95 explică (pentru corolav):

Sincer? nimiclaughing)...

| corolav a răspuns:

E de apreciat sinceritatea ta.
Felicitări!

| corolav a răspuns:

Nu ai căutat, pe net.
Eu am căutat la „Conjugările verbelor" și am găsit.
Mai caută o dată.