| DANIEL3333422 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si la inceputul anului am fost pus sa aleg daca dau teza la geografie sau la istorie, eu am ales istorie dar profa de geografie e nebuna si a zis ca maine voi da si eu teza la geografie pe care o va trece ca un simplu test.am numai note de 9 si 10 la aproape toate materiile dar la geografie iau doar 7. Cum fac sa nu dau teza? Dau funda si scuze categoria am nevoie de raspuns urgent

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Prezinta-te la directorul scolii si explica-i problema ta,nu mi se pare deloc normal nici o teza sa fie trecuta ca un simplu test, nici sa oblige un elev sa dea teza la materia ei, din moment ce a avut posibilitatea sa aleaga intre materia ei si o alta!
Mergi la director, n-o lasa sa-ti strice media!
Si fii EXTREM de politicos, indiferent cat esti de furios sau ingrijorat!
Bafta!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai daca a zis ca nu e teza inseamna ca nu e teza si e doar un test

| Azµre a răspuns:

Păi nu dai teză, dai un simplu test laughing Ți-a făcut-o! Ha ha ha!

| DANIEL3333422 explică (pentru Azµre):

Dar testul are dificultatea tezei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci, dai test din ceea ce ceilalti dua teza.

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu are cum sa te oblige, pentru ca odata ce ai dat la istorie, numai ai cum sa dai si la geografiewinking Dar probabil iti va da un test...
Pa, pa happy!

| FeraruAndreea a răspuns:

Pai dai teza la istorie si refuzi sa dai asazisul 'test' la gografie.

Funda?!?! happy
puppy dog eyes