| Sandra42 a întrebat:

Salut TPU, sunt din Constanța, în școala generală și m-ar interesa cursurile de actorie/teatru. Știți unde aș putea merge pentru cursuri de teatru? (și nu vreau la palatul copiiilor)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru copii mici de scoala generala exista Palatul Copiilor, sau clase speciale de literatura, arta si teatru, ori sezatori in cadrul scolii tale.
Discuta cu profesoara de limba romana si vezi daca aveti asa ceva in scoala.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Nu știu, dar vreau doar să te felicit pentru pasiune.