| andreiovid a întrebat:

sunt în anul 2 la inginerie și aș dori să știu minimul de credite pentru a trece in anul 3

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe contractul de studii primit la inceputul anului, sau poti suna la secretariat sa intrebi. Creditele difera de la o facultate la alta si se pot schimba de la un an la celalalt.

| JicaContra a răspuns:

Cred ca iti trebuie mult mai multa limba romana... ce e aia "inginerei"?

| Salontanul a răspuns (pentru JicaContra):

laughing

| Salontanul a răspuns (pentru JicaContra):

Trebuie sa fie grav daca el este student si nu stie ce-i trebuie! Dracu' stie dar pe vremea mea ne informam unii pe altii. Astia nu stiu decat sa stea cu ochii in telefoane si nici de acolo nu stiu sa se informeze! Vai si amar!