| dariarosu24 a întrebat:

Sunt în clasa a 9-a și la educație vizuală profesorul ne pune note pe baza a ceea ce îl întrebăm. Îmi poate oferi cineva sugestii de întrebări legate de această materie care să fie cât de cât interesante?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat prof! deci voi îi puneți intrebări, nu-i dați și note pe răspunsuri?

| Bizon95 a răspuns:

Din cate imi dau seama, "educatia visuala" e tot un fel de nume mai JMECHER pentru desen

eu nu am idei de intrebari
DAR
daca, chiar vrei un raspuns, repune intrebarea si foloseste cuvantul "desen", si nu versiuni IMBECILE inventate de IMBECILII de la educatie, care asa isi justifica salariul (PRODUC CONFUZIE IN TOT TINERETUL SI NU, NUMAI)

| Speranta12 a răspuns:

N-am auzit in viata mea de materia educatie vizuala :O