| Zidovsky a întrebat:

Sunt in clasa a XII-a si as dori sa dau admitere la Facultatea de Medicina Dentara din Bucuresti, si anume Carol Davila. Am vazut ca pot alege Biologie+ Fizica sau chimie la alegere. Intrebarea mea este, aveti un link ceva unde pot vedea si eu ce s-a dat in anii trecuti la admitere la FIZICA? Am cautat si nu am gasit nimic.Sau daca stiti de la cineva, dar as dori un raspuns sigur. Multumesc

2 răspunsuri:
| Larrissa21 a răspuns:

Si eu am cautat subiectele din anii trecuti dar pe net nu prea gasesti. Daca intrii pe site o sa vezi ce materie iti cere dar cam atat. Am eu un subiect biologie+chimie. Lasa-mi un mesaj daca vrei sa-ti-l trimit.