| Adnosius a întrebat:

Salut,TPU.Sunt la politehnica la Bucuresti si vin si eu cu o intrebare sunt anul 1 si nu pot ajunge pentru prima oara la seminaru de algebra vreau sa precizez ca am iesit aproape mereu si doamna m-a tinut minte patesc ceva rau daca nu vin pentru prima oara?

Răspuns Apreciat de Editori
| alessia5158 a răspuns:

Intreaba-ti cadrul didactic care tine seminarul de algebra --- este singurul in masura sa-ti raspunda la intrebare, daca nu-ti poti justifica medical absentele! Poate va trebui sa refaci seminarul cu alta grupa, poate nu.

p.s.La Politehnica Bucuresti nu este ca la Universitate! Trebuie sa fii mereu atent ca, pe parcursul semestrului, sa nu-ti micsorezi punctajul alocat activitatilor aferente disciplinei spre a nu risca, la examen, promovarea disciplinei respective.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu laughing
Nu îți cere nimeni la nimic prezenta 100%

| tril a răspuns:

Prima oară sau prima oră?
Trezește-te mai devreme și pleacă cu un mijloc de transport mai repede, ca să ajungi și la ore.