| Geo567 a întrebat:

Sunt la profil stiinte sociale iar in clasa a 11-a nu o sa mai am ore de biologie deloc in orar. Daca nu mai am nici o ora de biologie in orar, imi mai este permis sa particip la olimpiada?

(Desigur, as face pregatire suplimentara, insa nu stiu daca regulamentul zice ceva despre asta)

Răspuns Câştigător
| Sara1248 a răspuns:

Nu sunt 100% sigura, dar cred ca da, deoarece si logica o faci doar in clasa a 9-a, insa poti participa la olimpiada si mai tarziu. Eu am avut colegi care au dat la olimpiada la logica in clasa a 12-a. happy Intreaba-ti profesorul, el va sti mai bine.

| Geo567 explică (pentru Sara1248):

Multumesc mult!

1 răspuns: