| Haris4Ever a întrebat:

Salut tpu.Sunt pe a8a si trec la liceu. Vreau să ştiu daca fetele se schimba impreuna cu baietii inainte si dupa orele de sport.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ

★Nu, in niciun caz! Fetele au bai si vestiare separate, atat in sala de sport cat si in scoala.

★Nici nu se pune problema! Iti dai seama ce ar fi acolo? thinking rolling on the floor
Nu s-ar mai dezbraca nimeni.

★Da, s-ar putea sa fie si zile in care o sa impartiti vestiarul cu alte clase dar nu fetele cu baietii.

★Intr-un vestiar o sa fie toti baietii iar in celalalt toate fetele.

★La mine a fost o data cand a trebuit sa impartim vestiarul cu fetele insa atunci profesorul de sport ne-a pus in 2 grupe, baieti si fete.

★Fetele au intrat primele si s-au schimbat in timp ce noi, baietii am stat frumos la usa *care evident era inchisa*
Dupa ne-am schimbat si noi.
Deci, dupa cum vezi nu o sa ai "norocul" de asa ceva.

★Numai in clasele mici se poate intampla asa ceva, nu si la liceu.
Lenjeria intima e altfel, nu e ca si cum ai fi la plaja *chiar daca seamana*

Bafta! ✌ Nu ai de ce sa-ti faci griji.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LovelyKitty2 a răspuns:

Nu, fetele si baietii au fiecare vestiar separat si baie separata in sala de sport

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Depinde de diriginte, dar cel mai des se schimba separat, nu ti face griji degeaba

| Δna a răspuns:

O să aveți vestiar separat happy deci nu.