| lovet1coolgirl a întrebat:

Toti coreeni au ochii negri? Sau sunt si cu ochi albastri sau verzi? Si se nasc toti cu parul negru sau sunt si blonzi sau roscati?

Răspuns Câştigător
| Lindaaa a răspuns:

Da coreeni sunt negri adica au ochi negri si par negruFUNDA?

| lovet1coolgirl explică (pentru Lindaaa):

Deci nu exista coreeni cu ochi verzi sau albastri... si cei care au, au lentile de contact, asa-i?

| xxdrgn a răspuns (pentru lovet1coolgirl):

Nu, nu exista coreeni cu ochi verzi sau albastri deoarece rasa mongoloida asa e structurata, cu ochii si parul inchise la culoare.
Da, cei cu ochii de culoare deschisa poarta lentile, ei isi doresc extrem de mult sa semene cu americanii si europenii, de multe ori isi fac si operatii estetice. happy

3 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Go Ah Ra are ochii verzi natural.