| TheGirlFromTheDarkSide a întrebat:

Trebuie obligatoriu fisa medicala pentru admiterea la un liceu teoretic? Dacă da, de ce?
Funda pentru cel mai justificat răspuns.

Răspuns Câştigător
| Lăurik2 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de liceu este. Da, acea fisa este obligatorie deoare acolo va arata daca esti apta pentru sport, daca ai unele probleme precum astm. Atunci cand, in liceu o sa ai o anumita problema, ei o sa se uite pe fisa respectiva sa vada daca esti alergica la un medicament anume. Daca o sa mergi intr-o excursie si se face un tabel, o sa se vada pe foaia respectiva daca esti sanatoasa sau ai unele probleme, iar daca ai, trebuie mentionate. Cam la asta. happy