| Lidia18 a întrebat:

va rog ajutati-ma sa aleg o facultate buna, nu sunt hotarata ce pot urma, sunt clasa XII la un liceu de matematica -informatica, vreau o facultate in Bucuresti, ( exclus Politehnica)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti hotarata tu vrei sa iti hotaram noi viitorul sau cum? habar nu avem ce ai vrea si ce iti place tie sa faci

| Lidia18 explică (pentru suntserios):

Am nevoie de un sfat, o idee ceva, daca nu sti sa fi decat rautacios mai bine stai in banca ta

| Lidia18 explică:

M-am gandit sa aleg o facultate de la ASE, dar nu sunt hotarata sad