| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu doua texte descriptive funda la cine ma ajuta.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-ți neuronul la treabă!

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vina mea ca nu ai citit intrebareastraight face sau daca ai citit-o mai citesteo odata...am cerut un text descriptiv ca sa nu gresesc eu textul...straight face

| anonim_4396 explică (pentru oOoBrBoOo):

Stai,stai...
Vrei sa nu gresesti tu?
Dar cine vrei sa greseasca?!
Mai explicit te rog!

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu nu inteleg cum e faza asta cu textul descriptiv si ma gandesc ca poate pe aicia mai sunt cativa care ma pot ajuta pentru ca de aia exsta situl asta sa aiba cineva raspunsuri la intrebari care nu le stie cum sunt si eu si daca textul acela este corescupzator cerintelor care le am eu am sal scriu si am sa-i dau funda la acel raspuns daca nu asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai care sunt cerintele?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule,invata sa te exprimi mai bine!
Esti singura persoana care nu inteleg ce vrea de la "viata"!

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu ionteleg ce cauti u pe situl asta dar na fiecare cum poate.

| anonim_4396 explică (pentru oOoBrBoOo):

Sunt satul de agramati ca tine!

Răspuns utilizator avertizat