| joker1199 a întrebat:

Salut trebuie sa fac un proiect la tic si imi trebuie un anumit manual in format digital pdf sau in word stie cineva daca pot gasi manualul, se cheama Tehnologia informatiei si a comunicatiilor XI-XII - TIC 4 de M. Milosescu

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba de la coordonatorul tau de proiect unde poti gasi acel manual, precum si restul bibliografiei necesare la proiect.
Aceste lucruri, precum si ajutorul permanent in formularea si urmarirea lucrarii intra in compeenta si obligatia coordonatorului de lucrari.