| Carbon08 a întrebat:

Salut tuturor! Am o întrebare mai mult să-mi actualizez informațiile. Sunt în clasa a 10a pe profil de științele naturii și ma bate gândul sa dau bacula info. Care sunt mai exact probele obligatorii și probele de alegere pentru profilul meu?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Obligatoriu mate si româna.
Alegere-chimie organica/anorganica, fizica(2 capitole la alegere din 9-10),biologie(9-10/11-12),info

| Carbon08 explică (pentru Catrice):

Okay, multumesc pentru raspuns, chiar a fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-a răspuns bine colegul in prima intervenție, spune-i merci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La info e cu dus si intors depinde cine corecteaza, dar da, poti lua mult mai usor 6 si note mari in general daca inveti.