| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor! Am primit de la policlinica o "fisa de consultatii medicale de tip ab pentru conducatorii de autovehicule" si mi s-a zis ca trebuie sa merg la medicul de familie si as fisa sa stiu mai exact ce trebuie sa faca medicul de familie.Sa-mi stampileze, semneze fisa? Ofer funda cui ma lamureste.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu du-te, asa cum ti s-a spus. Că stie el ce are de facut cu fisa ta. Nu esti nici primul si nici ultimul la a carui fisa lucreaza.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Trebuie sa puna o viza ca nu ai boli care sa te impiedice sa fii sofer, apoi mergi si faci celelalte consultatii. Procedura standard.