| Petrica1337 a întrebat:

Salut tuturor.
Ce sa fac daca ma pricep la desen/pictura, reparat calculatoare/telefoane si sunt pasionat in cadrul fortelor speciale?
P.s. Trebuie sa decid unde vreau sa muncesc pe viitor, dar e cam greu pentru ca ma pricep la multe lucruri, mai mult cele cele exemplificate mai sus... sad
Ma puteti ajuta va rog? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Fa ceea ce iti place daca pui pasiune in ceea ce faci o sa te realizezi atat pe plan financiar cat si spiritual big grin

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi varianta ce mai banoasa adica din care sa iti iasa bani si care sa fie si de viitor

| Petrica1337 explică:

Vaaii. :3 v-as da la amandoi funda aia, serios... big grin va multumesc mult de tot amandurora happy