| stefansevastre a întrebat:

Salut,
Unde gasesc niste cursuri in limba engleza de listening, adica sa fie niste fisiere audio insotite de un text si sa le ascult in timp ce citesc textul, in speranta de a invata mai bine engleza

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Noi avem la manualul de engleza de clasa a 9-a cd la sfarsit! :. cauta pe net manuale de liceu, sau de scoala generala si vezi care au cd care vin odata cu ele!

| Octaviana_9832 a răspuns:

Buna,
Imi pare tare rau ca nu te pot ajuta dar asta imi doresc si eu foarte mult! In speranta ca vei primi tu un raspuns ajutator as vrea sa-l folosesc si eu!

| beldy a răspuns:

Cauta pe www.muncitorcalificat.ro in sectiunea cursuri, vei gasi cursuri de toate tipurile: specializare, training, instruire, formare profesionala, etc oferite de mai multi organizatori de cursuri la nivel national.