| ZambetulNebuniei a întrebat:

Unde pot vedea rezulatele la simularea de bac, pentru clasa a 11-a?
La scoala nu au fost afisate.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, rezultatele de la Simulare ar TREBUI publicate şi online pe edu.ro sau pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean ( de care aparţii )!
Practic, acest lucru NU cred că se va efectua :(

"Notele obținute la simulare BAC 2014 vor fi publicate atât la avizierele școlilor unde elevii studiază, cât și pe site-ul Ministerului Educației" - SURSA :
http://www.dcnews.ro/......39196.html

Rezultatele obţinute la Simulările naţionale vor fi afişate la nivelul fiecărei unităţi de învăţământ!

Deci, rezultatele pot fi găsite şi la Avizierul liceelor sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Pe edu.ro s-a afişat doar procentajul - vezi linkul oficial :
http://edu.ro/index.php/pressrel/21107

Toate cele bune.

| T4zu a răspuns:

Salut, mai asteapta, am intrebat si eu ata si mi s-a spus ca doar in institutia in care am dat proba se afiseaza. Din cate stiu eu nu o sa se afiseze pe internet. Sper ca te-am ajutat.