| qScooByDoo a întrebat:

Salut! Urmez sa ma inscriu la politehnica din Bucuresti si am un dubiu la preinscrieri. Eu m-am transferat in a 10 a la mate-info de la filo si prin asta imi lipseste media la informatica in a 10 a. Vreau doar sa stiu daca pot sa-mi calculez media la proba 2 din notele din clasa 9, 11 si 12. https://admitere.pub.ro/docs/Regulament_admitere_licenta _2021.pdf?v=1.0b (pagina 30).

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fără probleme, altfel ar rezulta că ăia de n-au făcut info in liceu, n-ar fi primiți. Discriminatoriu!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' la secretariat la facultate ce zice?

| qScooByDoo explică (pentru Catrice):

Nu stiu daca lucreaza azi.