| georgianaanonim1 a întrebat:

Voi da examenul la scoala Prof.mecanic auto.
Va fi proba practica si orala. Ideea e ca eu n-am nici o treaba cu mecanica. Ce pot face sa iau examenul?

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Să nu te prezinți!

| mgtow a răspuns:

Sa iti vezi de treaba

| georgianaanonim1 explică (pentru mgtow):

Singurul are ar trebui. Sa isi vada de treaba, cred ca esti tuwinking

| Raducons a răspuns:

Ce ai caurtat acolo daca nu iti place.Mai esti si fata.Nu ai parinti care sa te indrume si sa te trimita la o scoala potrivita? Probabil ca o sa iei examenul, nota poate sa fie oricat nu conteaza doar sa treci. Dupa sa te duci la o scoala potrivita neaparat, dai la continuare la liceu daca esti la scoala profesionala si sa o iei in serios cu scoala, inca ai timp sa faci multe daca vrei.

| georgianaanonim1 explică (pentru Raducons):

Stai linistit! Parintii mei vor ce este mai bun pentru mine. Am fost ani la rand prima pe clase, cu medie intotdeauna peste 8, 50/9, 50.
Poate pe viitor imi voi deschide un service auto. Si am nevoie de diploma pentru a-mi deschide mai usor!

| Raducons a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Mai bine mi-ai urma sfatul si te reprofilezi, incearca contabilitate, ceva pentru fete