| XeNoN1 a întrebat:

Vreau sa fac un server de metin2. Cine ma poate ajuta (caut om cu experienta). Il voi rasplati cu OWN sau ce vrea el. Astept sa fiu contactat add xxenon66! Nu o sa regreti. Dau funda + VOT!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Lăsați-vă de jocurile acestea tâmpite, o să ajungeți la o vârstă când o să aveți o gagică și o să preferați să vă jucați jocurile astea stupide în loc să stați cu ea.

| XeNoN1 explică:

Mie imi place.

| 31XxClaudiuXx13 a răspuns:

Salut XeNoN1 te ajut ep sa faci un server dar trebuie sa ai un calculator destul de performant pentru a tine serverul da add vs_nike.