| SnowWw a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc sa invat testare software. Imi puteti recomanda un site de pe care ati invatat, tutoriale, carti si care v-au fost de folos.

4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Te-as ajuta cu drag dar habar nu am de domeniile "virtuale", dar am cautat pentru tine :
https://www.youtube.com/results?search_query=invata+testare+software
Si, cred ca trebuie sa le scrii celor care au creat videoclipuri despre testare software, ei te pot ajuta.

| Pantagruel a răspuns:

Roz8.com

Am invatat foarte multe de pe acest site, au tutoriale explicite cu exemplificari recreate pas cu pas de profesionisti. Merita!

| SnowWw explică (pentru Pantagruel):

Nasol pentru tine ca ai avut nevoie de un astfel de site sa inveti niste lucruri elementarelaughing. Ramai la "manuela" ti se potriveste mult mai bine, oricum pentru altceva sigur nu esti bun.

| Pantagruel a răspuns (pentru SnowWw):

Raman fiule, pacat ca ai preluat discursul mamei tale. Sunt profund dezamagit.