| fabian12345326 a întrebat:

Salut, vreau sa ma duc la colegiul Ucecom,, Spiru Haret" din Bucuresti, eu stau in sector 2 mai exact Colentina si acesta este in sector 6 pe la Grozavesti si vreau sa va intreb daca merita sa ma duc pana acolo.

Scuze daca am gresit categoria

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cu metroul de la Obor nu ar fi f departe, parca 7 statii, acum daca tu stai in Colentina dupa avion, faci 15mins cu tramvaiu, inca 15 cu metroul, asta daca nu astepti la ele, ca altfel faci minim 45 mins din Colentina pana acolo. Eu as cauta ceva mai aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun liceul. Rata de promovare la bac e foarte mica.

| fabian12345326 explică (pentru anonim_4396):

Unde vad rata de promivabilitate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fabian12345326):

Te poti uita pe bacalaureat.edu.ro sa vezi cati au luat bacul de la licuel respectiv