| cuticaadrian2 a întrebat:

Salut
Vreau sa ma transfer de la un liceu la altul, din semestrul 2. Am fost vineri la liceul la care vreau sa ma mut si am primit doar o cerere. pe care s-o completeze parintii.Intrebarea este:
Acolo trebuie sa completez si cu media de pe semestrul asta,care inca nu s-a incheiat, iar secretara a zis sa o aduc miercuri.Deci cum procedez, imi calculez cat ar trebui sa iasa sau o las necompletata?

2 răspunsuri:
| TimSem a răspuns:

Calcullează-ți media și ține-o la tine. Lasă rubrica necompletată, iar când ajungi la secretară spune-i că n-ai putut completa informația aia că încă nu ai media oficială. Dar că, dacă trebuie neapărat, ai făcut tu un calcul și poți să-i spui...

| pavelluk a răspuns:

Exact