| stefansevastre a întrebat:

Vreau sa ma transfer la alt liceu si la alt profil. Cum procedez? Unde ma duc mai intai? De ce am nevoie? Momentan sunt la profilul mate-info si vreau sa ma duc la filo-engleza.

3 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

Nu ai nevoie de prea mare lucru! doar te duci la liceul unde vrei sa te transferi, te interesezi daca vei fi acceptat si dupa, daca da, completezi o fisa de transfer. apoi. o vei duce la liceul unde inveti in momentul actual sa accepte si directrul de acolo fisa de transfer. si dupa, va trebui sa dai niste diferente la unele obiecte. succesuri!

| aTi a răspuns:

Pt filo latina si engleza.

| stefansevastre explică:

Multumesc mult, dar la ce materii trebuie sa dau diferenta?