| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să merg la medicină la UMFCD și nu îmi dau seama ce cărți/culegeri aș avea nevoie pentru admitere. Aveți recomandări? Sunt bune și cele de la cunosc.ro?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| parismaan a răspuns:

Https://umfcd.ro/educatie/.
C aută pe google "tematică si bibliografie UMFCD " sau du-te până la secretariatul facultatii si intreabă de culegerea de admitere, materia biologie, chimie organica / anorganică.
Sau poti sa le scrii un mesaj sau e-mail catre ei. Ori să le scrii pe Facebook sau Instagram.