| ADY_5784 a întrebat:

Salut, vreau sa merg la universitatea de vest Timisoara, profilul : turism, intrebarea mea este : La ce profil ar trebui sa merg la liceu ca sa intru la facultatea precizata mai sus?

2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Mergi pe filologie.E un profil usor si faci multa geografie.

| aTi a răspuns:

Turism si alimentatie...Si acolo alegi turismul sunt asemenea licee in bucuresti
De fapt la orice liceu dar ca sa nu fi 0| la facultate iti recomand turism si alimentatie