| razorjav a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum este la Colegiul National Matei Basarab, profil mate-info. Ultima medie de intrare, profesorii, elevii, daca se poarta uniforma,...

Răspuns Câştigător
| DragosDulcyc a răspuns:

Uniforma nu prea se poarta ceea ce e bine. Sunt profesori si profesori. unii sunt foarte rai altii sunt foarte buni, depinde de norocul tau. Media de intrare este in jur de 8, nu mai tin minte sigur, dar elevii din scoala sunt de treaba, de obicei cei de la stiinte sociale sunt golani, iar cei de la filo si mate-info sunt cuminti. Acm depinde de tine daca vrei sa vi la acest liceu sau nu. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

2 răspunsuri:
| razorjav explică:

As vrea sa stiu si daca se face limba germana la mate-info.

| anallia a răspuns:

Nu stiu