| UnuCuSapca a întrebat:

Salut, vreau si eu niste linkuri cu apartenente la liric, pasteluri, mesaj si titlu la liric, doine. Nu doar schemele de argumentare, toata compunerea. Presupun ca se intelege ca nu am nevoie de 'argumentari' de 5 rânduri de pe Brainly, vreau sa se remarce un limbaj mai expresiv. Ati prins voi ideea

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

îhî, deci ne dai ceva de făcut cam ca o teză. Cât timp ne oferi?

| Andreeush a răspuns:

De ce nu mergi la o biblioteca sa te documentezi. In ziua de azi nu mai pune nimeni mana pe o carte?