| Racz_Eduard_1990 a întrebat:

Salut,vreau si eu sa merg la un liceu pe profil mate-info intensiv info si am media aproximativ 7 si vreau sa ma sfatuiti la ce liceu sa merg! Mersi happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM localitatea?
Precizează în ce localitate vrei să mergi la liceu, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

LA Automatica sau la Universitate pe matematica-informatica sau matematica simplu...

| Mayar a răspuns:

Pai... nu se mai dau examene pentru a intra la liceu? Daca iei si acolo nota mare si reusesti sa intri la mate-info, atunci e ok, daca nu... depinde ce iti place - fie bio-chimie, fie economic. Daca mergi la filo, nu prea poti iesi mare branza de acolo.
Dar, la liceu ma gandesc ca va ia la inceput mai usor, deci o sa poti face fata. Daca te tii de treaba, esti curios si absorbi toate informatiilep e care le primesti, o sa te distrezi super si o sa mearga treaba. Asa ca da-i bataie si nu o sa regreti.