| adiox7 a întrebat:

Salut,vreau si eu sa vad rezultatele la bac 2014, 2015,2016,dar pe bacalaureat.edu.ro de 3-4 zile incoace,de cand caut,apare o pagina alba dupa harta,da-ti-mi va rog frumos un site cu rezultaltele la bac din 2014, 2015,2016 sau macar la unele din ele.Multumesc

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ala e singurul site momentan, problema asta e de câteva luni pentru ca și eu încercam sa intru. Am înțeles ca se poate cu alt browser, internet explorez sau opera.

| Pabibabum09 a răspuns:

Deocamdată nu exista alt site spre publicarea rezultatelor. Sper ca te-am ajutat! happy

Răspuns utilizator avertizat