| lupu201 a întrebat:

Salut you, am nevoie rapid de ajutor, m-am înscris la un liceu cu program sportiv inainte de evaluarea națională, deoarece ma asteptam sa iau o nota mica, după ce am văzut rezultatele m-am răzgândit. Dar am fost admis la liceul cu program sportiv, imi pot lua fișa de înscriere si sa ma duc inapoi la scoala pentru înscrieri? Ajutor rapid, dau funda.

1 răspuns:
| Lidia0000 a răspuns:

Da! Poti! Nu ezita sa te duci si sa o iei. Nu au cum sa te oprească