| zeni1230 a întrebat:

Salutare!
Am o intrebare legata de universitatea romano americana din București.
Daca termin un profil de stiinte ale naturii, exista sanse sa ma descurc la facultatea de drept?
Eu urmez acest profil de liceu din cauza profilurilor slabe de uman, in speranta ca as putea intra si la cibernetica, la ase. Insa, inca imi place domeniul juridic si chiar as fi dispusa sa depun un mare efort.
Sfaturile voastre m-ar ajuta mult.
Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La facultatea de drept poti merge de la orice profil doresti tu. Este o facultate de toceala si daca esti bun la asa ceva, atunci spor la...tocit happy