| GabrielAndreiq a întrebat:

Salutare,am și eu o întrebare.La continuarea studiilor trebuie să îndeplinesc vreo condiție sau doar să promovez examenele de diferența? Mentionez că sunt în ultimul an de profesională.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"La continuarea studiilor trebuie să îndeplinesc vreo condiție..."

ce studii?

| GabrielAndreiq explică (pentru sierra1):

Bună,Sunt la profesională ultimul an, însă nu mă mulțumesc doar cu profesionala.
Aș vrea să continui studiile liceale, mai bine spus vreau să dau bac-ul și să merg la o facultate. Acum vine întrebarea, știu că la un transfer de pilda se cer niște condiții vreau să știu dacă aceste condiții  se aplică  și la continuarea studiilor.

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielAndreiq):

Să te transferi la liceu?