| Andrree a întrebat:

happy
Anul acesta as vrea sa urmez cursurile unei facultati din bucuresti si as avea ceva nelamuriri in legatura cu caminele studentesti, si anume: cum ma inscriu la un camin (in cadrul facultatii de care apartine?); daca merg la ub, spre exemplu, pot sa locuiesc in caminul celor de la umf; pe ce criteriu sunt repartizati studentii in camine; care este termenul limita de inscriere pentru un camin; care sunt cele mai favorabile camine din bucuresti; imi pot alege colegii de camera? Si orice alte informatii pe care considerati ca este necesar sa mi le impartasiti.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

Salut uite clarificarea:
-Alegi ce camin vrei si te inscrii (da de obicei te duci la caminul facultatii + daca e de top si esti la buget parca nu platesti!)
- Conteaza spatiul de obicei caminele au locuri destule si daca stai la buget stiu ca nu platesti.)
-Nu cred ca exista termen limita.
-Esti repartizata cu altii si nu-i alegi. + poate legii prieteni.
-La camin e frumos plus ai grija cu cine pici sa nu te fure, sa nu te bata si altele

FUNDA?