| anonimbuc21 a întrebat:

Salutare.
Anul acesta dau bacul la geografie si nu ma descurc la subpunctele E.
Sa explic factori si etc.
De unde sa învăț? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai putea sa faci niste meditatii, daca nu esti sigur de tine.

| Sfetnic a răspuns:

Uite aici o colecție foarte bună de hărți, articole și explicații excelente: http://nub.ro/f59 Autorul răspunde și la comentarii frecvent. Succes!

| Hemeraa a răspuns:

Pai te gandesti ce a cauzat acel lucru.
factori climatici, biologici, economici, sociali, industriali, etc
Exista o multime de surse din care sa inveti: internet, carti,. acum e mai usor fata de ce era inainte
eu te sfatuiesc sa iei o carte cu bareme si vei intelege mai usor asa.
PS: site-ul Seterra este de ajutor