| Florin458 a întrebat:

Anul acesta fiind an terminal, am avut un obiect numit contabilitate.O mare parte din clasa a lucrat si nu au putut ajunge decat cativa la cursuri si seminarii.Ne-a spus ca ne primeste in sesiunea de restante pe cei care nu am fost si ne-a dat ceva teme suplimentare (proiecte, probleme, eseuri). Problema este ca recent a anuntat ca la restante vrea portofoliu cu toate lectiile si seminariile predate la clasa.Acest portofoliu a fost facut si de colegii care au mers,insa dansa le-a luat ea sa puna note si le-a si oprit, iar acum efectiv nu avem de unde sa luam lectiile, iar fara ele nu ne primeste la restante.Cum credeti ca putem face rost de aceste lectii, daca profesoara a spus ca acele dosare raman la ea, iar restul care nu le-au facut e problema lor?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fie rusine, esti deja in restanta, ce mai poti pierde? "Domn profesor, nu avem lectiile, ne dati si noua un caiet sa le transcriem va rugam?"