| Matei_Alin_1999 a întrebat:

Salutare!
Anul acesta termin clasa a 12-a si doresc sa merg la Scoala de Polie de la Campina! S-a comunicat ca vor fi 2 sesiuni de admitere, in iulie, respectiv noiembrie!
Asadar, vreau sa va intreb daca prin sesiunea din iulie sau trebuie sa astept pana in noiembrie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca obtii diploma de bacalaureat in prima sesiune atunci poti sustine examenul de admitere in iulie.
Vezi ca recrutarea o face compartimentul de resurse umane de la IJP din judetul tau, asa ca intereseaza-te acolo de pe acum.

1 răspuns: