| Erin28 a întrebat:

Salutare!
As vrea sa mă înscriu de luni la facultate, la București, dar nu am un cont bancar pentru a achita taxa online și mă întrebam dacă poate verișoara mea sa îmi achite taxa la Casieria UB, ea fiind deja din oraș, iar eu nu trebuie sa mai fac inca un drum până acolo în acest sens.
Vă mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Fara probleme se poate. Sfatul meu pe viitor e sa-ti faci un cont de student. Multe banci au asa ceva si nu platesti absolut niciun comision sau taxa intretinere cat timp esti student

| Erin28 explică (pentru UserRo10):

Mulțumesc!
Am avut un cont bancar, însă l-am închis recent, îl foloseam pentru a încasa bursele de la școală și alocația. O sa îmi deschid unul din toamnă.